Staň se dobrovolným hasičem

15. 3. 2016

Jsi aktivní, pohodový člověk, který se jen tak něčeho nezalekne? Jsi rád ve společnosti a nebaví tě trávit čas doma na gauči? Pokud jsi alespoň na jednu z otázek odpověděl „ano“ hledáme právě TEBE! Přijď mezi nás a STAŇ SE DOBROVOLNÝM HASIČEM.

Sbor dobrovolných hasičů Votice (dále jen SDH Votice) hodlá rozšířit svou současnou členskou základnu o nové členy.

SDH Votice má více než 140 letou tradici. Vždy působil v oblasti požární ochrany, kulturních, společenských a preventivně výchovných činností. Pravidelně pořádá pro své hasičské kolegy i širokou veřejnost společenské akce i soutěže v požárním sportu, kde řádně reprezentuje nejen sbor samotný, ale i město Votice.

Členskou základnu SDH Votice tvoří ženy i muži. Nedílnou součástí sboru je kroužek mladých hasičů, který je aktivní po celý rok a o jehož letním táboře jste možná již mnohé slyšeli.

Někteří členové SDH Votice jsou zároveň zařazeni v zásahové požární jednotce města Votice a aktivně se podílejí na ochraně města a okolí.

V případě, že tě těchto pár řádků zaujalo a chtěl by ses stát nedílnou součástí sboru dobrovolných hasičů Votice máš následující možnosti:

* Můžeš přijít

- každou první sobotu v měsíci od 13.00 hod do Hasičského domu, kde probíhá pravidelná hasičská brigáda

- každé sudé pondělí v měsíci od 19.00 hod do Hasičského domu, kdy se koná pravidelná schůze sboru

* Nebo zavolej veliteli SDH Votice p. Králíkovi na telefonní číslo 724 179 854.