Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kroužek mladých hasičů SDH Votice - přehled udělených dotací

22. 11. 2017

logo-msmt.jpg

V rámci dotačního  programu :  Program VIII - "Organizace sportu ve sportovních klubech a tělovýchovných jednotách pro neziskové organizace na rok 2016" získal kroužek mladých hasičů ve Voticích dotaci ve výši 38 000.-Kč. Díky této dotaci mohl kroužek nakoupit toto vybavení : hadicový set na požární útok, pracovní stejnokroje dětské,  rozdělovač , dva hadicové sety pro jednotlivce a dvě proudnice.

Moc děkujeme.

 

V rámci dotačního  programu :  Program VIII - "Organizace sportu ve sportovních klubech a tělovýchovných jednotách pro neziskové organizace na rok 2017" získal kroužek mladých hasičů ve Voticích dotaci ve výši 40 000.-Kč. Díky této dotaci mohl kroužek nakoupit toto vybavení : uzlový stojan na útok CTIF, buzoly, pracovní stejnokroje, opasky a dvě džberovky ruční kovový.

Moc děkujeme.

 

 

logo-stredocesky-kraj.png

Velké díky patří Krajskému úřadu Středočeského kraji za finanční podporu 24 000.-Kč v rámci dotačního programu „ NAPLŇOVÁNÍ KONCEPCE PODPORY MLÁDEŽE VE STŘEDOČESKÉM KRAJI V ROCE 2017“ .  V rámci této dotace bylo pořízeno vybavení na soutěžní disciplínu útok CTIF : nástřikový terč, tunel na CTIF, lávka s tartanem a vodní příkop.

Moc děkujeme.