Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezpečným krokem do prázdnin - 2. ročník bezpečnostně preventivního a zábavného odpoledne pro děti a rodiče

15. 7. 2015

Sbor dobrovolných hasičů Votice, kroužek mladých hasičů Votice a dráček Hasík uspořádal dne 27. června 2015 bezpečnostně preventivní a zábavné odpoledne pro děti. Tato akce byla zaměřena na rozšiřování znalostí nejen o záchranných složkách integrovaného záchranného systému, ale především se děti zábavnou formou naučily jak se zachovat v krizových situacích. Nechyběly také krásné hry a soutěže s bohatou odměnou, ukázka hasičské a policejní techniky, ukázka vyprošťování osob z havarovaných vozidel a policejní psovodi se svými nádhernými německými ovčáky. Děti se také vyřádily na diskotéce, zasoutěžily si o krásné ceny a dokonce do tance zapojily i své rodiče. U stánku dráčka Hasíka si děti vyzkoušely různé krizové situace, které je mohou potkat a zopakovaly si důležitá telefonní čísla. U stánku městské a státní policie si děti mohly dýchnout do alkohol-testru, vyzkoušely neprůstřelnou vestu či různé zbraně. Ve večerních hodinách se poté konala taneční zábava se skupinou GENERACE rock.

Fotogalerie : Bezpečným krokem do prázdnin 2. ročník ,autor : Michaela Šárová SDH Votice

SDH Votice tímto děkuje všem sponzorům, dárcům a hodným lidem, kteří tuto akci podpořili a pomohli s jejím uskutečněním.