Aktuálně přidáno

Příspěvky

Taneční zábava se skupinou Unigena

1. 6. 2020

Sbor dobrovolných hasičů Votice pořádá tradiční taneční zábavu se skupinou UNIGENA.

Datum : 3. července 2020

Místo konání : areál Hasičského domu ve Voticích - Husova 661, Votice

Začátek ve 20 hodin.

Vyjádření k situaci - letní hasičský tábor 2020

21. 4. 2020

Vážení  rodiče našich táborníků,

Nyní jsme se ocitli v situaci , kdy se stěží dá odhadnout  co bude za tři dny, natož co bude v létě.

S realizací letního tábora stále počítáme v plném rozsahu.  Není však jasné, kdy budou současná vládní a hygienická nařízení zmírněna nebo ukončena. Stále čekáme na vyjádření vlády, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které by mělo padnout v půlce května. Pokud by vláda rozhodla o rušení letních táborů, budeme Vám peníze vracet v plné výši – určitě o ně nepřijdete!

Nikdo z nás si nedovede představit léto bez letního tábora a všichni táboroví pracovníci doufají, že tábor bude. Přípravy na tábor stále pokračují. Hned, jak bude rozhodnuto budeme Vás informovat.

Přeji Vám hodně zdraví .

Katka Klosová – hlavní vedoucí hasičského tábora

Aktuálně přidáno

10. 1. 2019

Postupné přidávání příspěvků pro rok 2020.

Kulturní akce, soutěže, ukázky sboru v roce 2020

2. 1. 2019

Kulturní akce, soutěže - akce zde budou postupně dodávány během roku, tak jak se jich budeme zúčastňovat a jak se o nich dozvíme.

Votičtí hasiči v akci

1. 1. 2019

Odkaz na fotogalerii našeho sboru : http://sdhvotice.rajce.idnes.cz/

Záchranářská ulička pro vozidla IZS - platnost od října 2018

6. 9. 2018

Řidiči při dojíždění do kolon musejí od října vytvářet záchranářskou uličku mezi levým a přiléhajícím jízdním pruhem. Změnu 15. srpna 2018 schválil Senát v novele zákona o provozu na pozemních komunikacích. Ulička se tak bude tvořit stejně jako v okolních evropských zemích. Hasičské a sanitní vozy zároveň budou nově moct použít kombinaci modrého a červeného majáčku.

Kroužek mladých hasičů SDH Votice - přehled udělených dotací

22. 11. 2017

V příspěvku je přehled udělených dotací pro kroužek Mladých hasičů SDH Votice od Středočeského kraje a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Staň se dobrovolným hasičem

15. 3. 2016

Nábor nových členů do SDH Votice - více informací v příspěvku.