Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezpečným krokem do prázdnin

18. 6. 2014

Sbor dobrovolných hasičů Votice, kroužek mladých hasičů Votice a dráček Hasík uspořádal dne 14. června 2014 bezpečnostně preventivní a zábavné odpoledne pro děti. Tato akce byla zaměřena na rozšiřování znalostí nejen o záchranných složkách integrovaného záchranného systému, ale především se děti zábavnou formou naučily jak se zachovat v krizových situacích. Nechyběly také krásné hry a soutěže s bohatou odměnou, ukázka hasičské a policejní techniky, ukázka vyprošťování osob z havarovaných vozidel, policejní psovodi se svými nádhernými německými ovčáky či pyrotechnik. Děti se také vyřádily na diskotéce, zasoutěžily si o krásné ceny a dokonce do tance zapojily i své rodiče. U stánku dráčka Hasíka si děti vyzkoušely různé krizové situace, které je mohou potkat a zopakovaly si důležitá telefonní čísla. U stánku městské a státní policie si děti mohly dýchnout do alkohol-testru, vyzkoušely neprůstřelnou vestu či různé zbraně. Během celého odpoledne se sice nad votickou hasičskou zbrojnicí honily mraky, ale na atmosféře akce to nebylo znát.

Doufáme, že se všem malým i velkým návštěvníkům odpoledne líbilo a příští rok se opět potkáme.

SDH Votice tímto děkuje všem sponzorům, dárcům a hodným lidem, kteří tuto akci podpořili a pomohli s jejím uskutečněním. 

 

Fotogalerie : Bezpečným krokem do prázdnin