Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský ples 2014

25. 1. 2014

 V sobotu 25.1.2014 jsme ve votické sokolovně pořádali tradiční Hasičský ples. S přípravou plesu jsme začínali v ranních hodinách, kdy jsme z hasičárny odváželi ceny do tomboly. Poté jsme v sokolovně sestavovali tombolu, která byla umístěna v sále hospody.

Ples byl zahájen tradiční písničkou „Co jste hasiči, co jste dělali“, která je zadána pro hasiče a jejich drahé polovičky. K programu samozřejmě patřil prodej a výdej tomboly. K tanci a poslechu hrála do ranních hodin skupina VAT. Jedinou komplikací letošního plesu bylo, že jsme měli výjezd na hořící saze v komíně. 
Doufáme, že se ples lidem líbil a těšíme se na jeho příští ročník.
Tímto bysme chtěli poděkovat všem, kteří nám věnovali ceny do tomboly a pomohli s přípravou plesu.
 
 

Náhledy fotografií ze složky Hasičský ples 2014