Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský ples 2016

31. 1. 2016

V sobotu 23.1.2016 jsme ve votické sokolovně pořádali tradiční Hasičský ples. S přípravou plesu jsme začínali v ranních hodinách, kdy jsme z hasičárny odváželi ceny do tomboly. Poté jsme v sokolovně sestavovali tombolu, která byla umístěna v sále hospody.

Ples byl zahájen tradiční písničkou „Co jste hasiči, co jste dělali“, která je zadána pro hasiče a jejich drahé polovičky. Tuto písničku odehráli muzikanti stylově v hasičských přilbách. K programu plesu samozřejmě patřil prodej a výdej tomboly. V letošním roce nám k tanci a poslechu hrála nová hudební kapela UNIGENA.  
Doufáme, že se ples lidem líbil a těšíme se na jeho příští ročník.
Tímto bysme chtěli poděkovat všem, kteří nám věnovali ceny do tomboly a pomohli s přípravou plesu.