Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský ples 2017

27. 1. 2017

V sobotu 21.1.2017 jsme ve votické sokolovně pořádali tradiční Hasičský ples. S přípravou plesu jsme začínali v ranních hodinách, kdy jsme z hasičárny odváželi ceny do tomboly. Poté jsme v sokolovně sestavovali tombolu, která byla umístěna v sále hospody.

Ples byl zahájen tradiční písničkou „Co jste hasiči, co jste dělali“, která je zadána pro hasiče a jejich drahé polovičky. Plesu se zúčastnilo 450 až 500 lidí a kvůli této vysoké účasti neměla obsluha šatny kam věšet kabáty. K programu plesu samozřejmě patřil prodej a výdej tomboly ve které bylo připraveno 618 cen. K tanci a poslechu do časných ranních hodin obětavě hrála hudební kapela UNIGENA.  Doufáme, že se ples lidem líbil a těšíme se na jeho příští ročník.

Tímto bysme chtěli poděkovat všem, kteří nám věnovali ceny do tomboly a pomohli s přípravou plesu.