Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský ples 2018

23. 1. 2018

Hasiči zahájili plesovou sezónu ve Voticích

V sobotu 20. ledna 2018 pořádal Sbor dobrovolných hasičů Votice tradiční hasičský ples, který se konal ve votické sokolovně. S přípravou plesu jsme začínali v ranních hodinách, kdy jsme z hasičárny odváželi ceny do tomboly. Poté jsme v sokolovně sestavovali tombolu, která byla umístěna v sále hospody.

Ples byl zahájen tradiční písničkou „Co jste hasiči, co jste dělali“, která je zadána pro hasiče a jejich drahé polovičky. K programu plesu samozřejmě patřil prodej a výdej tomboly ve které bylo připraveno přes 600 cen. K tanci a poslechu do časných ranních hodin obětavě hrála hudební kapela UNIGENA.  Doufáme, že se ples lidem líbil a těšíme se na jeho příští ročník.

Tímto bysme chtěli poděkovat všem, kteří nám věnovali ceny do tomboly a pomohli s přípravou plesu.

Fotogalerie : http://sdhvotice.rajce.idnes.cz/Hasicsky_ples_2018/