Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský ples 2019

28. 1. 2019

V sobotu 19. ledna 2019 pořádal Sbor dobrovolných hasičů Votice tradiční hasičský ples, který se konal ve votické sokolovně. S přípravou plesu jsme začínali v ranních hodinách, kdy jsme z hasičárny odváželi ceny do tomboly. Poté jsme v sokolovně sestavovali tombolu, která byla umístěna v sále hospody.

Ples byl zahájen tradiční písničkou „Co jste hasiči, co jste dělali“, která je zadána pro hasiče a jejich drahé polovičky. K programu plesu samozřejmě patřil prodej a výdej tomboly ve které bylo připraveno přes 600 cen. K tanci a poslechu do časných ranních hodin obětavě hrála hudební kapela UNIGENA.  Doufáme, že se ples lidem líbil a těšíme se na jeho příští ročník.

Tímto bysme chtěli poděkovat všem, kteří nám věnovali ceny do tomboly a pomohli s přípravou plesu.

Fotogalerie : Hasičský ples_2019