Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž v požárním sportu 2010

22. 5. 2010

V sobotu 22.května 2010 se na fotbalovém hřišti v Jankově konala soutěž v požárním sportu okrsků Votice - Jankov. Jednotlivá družstva absolvovala 3 tradiční disciplíny : běh na 100 m (jednotlivci), požární ůtok a pořadová příprava. Celkem se do soutěže přihlásilo 16 družstev mužů a 4 družstva žen.

Celkové výsledky - muži : 1. Jankov  "A", 2. Votice "A", 3. Jiřetice, 4. Budenín "A", 5. Odlochovice, 6. Martinice, 7. Vlčkovice "B", 8. Budenín "B", 9. Ratměřice "A", 10. Jankov "B", 11. Vlčkovice "A", 12. Neustupov, 13. Votice "B", 14. Ratměřice "B", 15. Zvěstov, 16. Mysletice

Družstvo Votice "A" - velitel : Smutný Rostislav, soutěžící : Procházka Martin, Klos Jiří, Kachlík David, Kachlík Jiří, Rataj Miloš, Rataj Martin, Šára Jakub

Družstvo Votice "B" - velitel : Čmiel Michal, soutěžící : Houdek Milan, Štěpánek Petr, Rohlíček Josef, Uhlíř Michal, Malý Aleš, Kořínek Tomáš, Hájek Zdeněk

 

 

Náhledy fotografií ze složky Okrsková soutěž 2010 v Jankově