Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj ve stolním tenisu

28. 2. 2009

V sobotu 28.2.09 se konal tradiční turnaj ve stolním tenisu , kterého se účastní členové SDH Votice , jejich manželky , nebo přítelkyně.

Hraje se v hasičárně na 3 stolech zvlášť muži a ženy. Letošní rok se zúčastnilo 7 žen a 14 mužů.

Hraje se o Putovní poháry a poháry pro 1.-3. místo. Pro poslední byla připravena šiška salámu. O stravu po celý den se letos staral Honza Mucha , který připravil vydatnou polévku , párky , opečené klobásy a sele na grilu. Zapíjelo se samozřejmě pivem.

Pořadí ženy: Procházková Leona , Spálenková Martina , Kachlíková Martina , Šmídová Kateřina                         Jirotová Kateřina , Malá Ivana , Zeminová Lucie

Pořadí muži: Rataj Martin , Šára Jakub , Malý Aleš , Rataj Miloš , Čmiel Michal , Houdek Milan                           Neuberg Tomáš , Procházka Martin , Kachlík David , Klos Jiří , Uhlíř Michal                             Rohlíček Josef , Štěpánek Petr , Rill Pavel

 

Fotogalerie bude přidána až získám fotografie od fotografů. Prosím všechny o zaslání.