Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj ve stolním tenisu 2015

24. 2. 2015

V sobotu 21. února 2015 se v Hasičském domě konal tradiční turnaj ve stolním tenisu, kterého se zůčastnili členové SDH Votice a jejich drahé polovičky. Celkem se do turnaje přihlásilo 12 mužů a 8 žen . Turnaj byl zahájen v 8 hodin rozlosováním jednotlivých kategorií a ukončen byl v odpoledních hodinách vyhlášením výsledků. Poté následovalo předání vítězných trofejí kterého se ujal velitel jednotky p. Bohuslav Králík. Pro první tři umístěné byl připraven pohár a šiška salámu a jako cenu útěchy pro  ty co se umístili na posledním místě byl připraven věnec buřtů. Po celou dobu turnaje bylo připraveno občerstvení v podobě piva, nealko nápojů a uzenářských pochutin. Tímto bysme chtěli poděkovat p. Luboši Mudrovi z Restaurace U modré kočky za uvaření velice chutné polévky.

Celkové umístění :

-     muži : 1. místo Houdek Milan., 2. místo Rataj Miloš, 3. místo Šára Jakub

-     ženy : 1. místo Kachlíková Martina, 2. místo Ratajová Andrea, 3. místo Otradovcová Gábina

Fotogalerie : Turnaj ve stolním tenisu 2015