Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj ve stolním tenisu 2016

14. 3. 2016

V sobotu 5. března 2016 se v Hasičském domě konal tradiční turnaj ve stolním tenisu, kterého se účastnili členové SDH Votice a jejich drahé polovičky. Turnaj byl zahájen v 8 hodin rozlosováním jednotlivých kategorií a ukončen byl v odpoledních hodinách vyhlášením výsledků. Poté následovalo předání vítězných trofejí. Pro první tři umístěné byl připraven pohár a šiška salámu a jako cenu útěchy pro  ty co se umístili na posledním místě byl připraven věnec buřtů. Po celou dobu turnaje bylo připraveno občerstvení v podobě piva, nealko nápojů a uzenářských pochutin. Tímto bysme chtěli poděkovat p. Luboši Mudrovi z Restaurace U modré kočky za uvaření velice chutné polévky.

Celkové umístění :

-     muži : 1. místo Rataj Miloš, 2. místo Rataj Martin, 3. místo Kachlík David

-     ženy : 1. místo Kachlíková Martina, 2. místo Malá Iva, 3. místo Šárová Michaela

Fotogalerie : Turnaj_ve_stolním_tenisu, autor : archiv SDH Votice