Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj ve stolním tenise

16. 2. 2008

V sobotu 16.2. od 9 hod. se konal v Hasičském domě 3. ročník turnaje ve stolním tenise. Akce byla pořádána pro členy SDH Votice. Účastnilo se ho 20 členů, kteří hráli o putovní poháry SDH Votice. Skupiny byli rozděleny na kategorie muži a ženy. Mužů hrálo 13, žen 7. Turnaj dopadl následovně -  

1 - Hořák Rudolf1 - Pražmová Petra
2 - Rataj Martin2 - Čmielová Kateřina
3 - Šára Jakub3 - Procházková Leona

4 - Čmiel Michal

4 - Hájková Zdeňka
5 - Rataj Miloš5 - Spálenková Martina

6 - Klos Jiří

6 - Jirotová Kateřina
7 - Kachlík David7 - Houdková Michaela
8 - Neuberg Tomáš
9 - Houdek Milan
10 - Hájek Zdeněk
11 - Rill Pavel
12 - Uhlíř Michal
13 - Procházka Martin

V kategorii muži vyhrál již zmiňovaný Rudolf Hořák, který 1. místo obsadil ve všech třech ročnících turnaje, tudíž si odnesl putovní pohár a příští rok se bude hrát o nový. V kategorii ženy se putovní pohár ještě měnit nebude, protože se o něj hraje teprve druhý rok a výherkyně z obou ročníků jsou jiné. 

 

         

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj ve stolním tenise.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář