Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ukázky dálkově řízených modelů

14. 8. 2010

V sobotu dne 14.8.2010 jsme v areálu hasičské zbrojnice ve spolupráci s Čuřil teamem a Pivovarem Ferdinand pořádali ukázky dálkově řízených modelů. Po trávníku se proháněly modely vojenské techniky, nákladních a stavebních automobilů, čtyřkolky, buginy a skateboardy. Ovšem největší atrakcí pro děti byl dálkově ovládaný traktor s valníkem na kterém se mohli povozit. V průběhu akce byla vystavena současná zásahová technika JSDH Votice u které samozřejmě nechyběl odborný výklad. K tanci a poslechu hrála skupina Country Mix.

Při této příležitosti nás navštívili dobrovolní hasiči z Tábora se svým zásahovým vozem CAS 15 MAN.

Zdroj fotogalerie : SDH Tábor - autor : H.J. ml.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Ukázky dálkově řízených modelů