Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasíkovo dobrodružství 2017

8. 5. 2017

Hasíkovo dobrodružství 2017

V sobotu 8.dubna 2017 se kroužek mladých hasičů z Votic zúčastnil jarního kola „Hasíkova dobrodružství“. Letos se šlo Po stopách Sidonie Nádherné z Olbramovic do Vrchotových Janovic. Děti tentokrát neplnily úkoly s hasičskou tématikou, ale musely na šesti stanovištích skákat v pytli, jezdit na koloběžce, chodit na chůdách, házet kroužky na cíl, procházet bludištěm, poznávat stopy zvířat, určovat světové strany, rozlišit druhy ohňů, nebo odhadnout stáří a obvod dubu. Měli jsme štěstí, že nám počasí přálo a tak to byla krásná odpolední procházka hezkou přírodou, zakončená teplým občerstvením a zmrzlinou u janovického zámku. Cestou zpět jsme ještě navštívili středověkou bitvu, která byla opravdu zajímavá, chvílemi i napínavá. Na příštího Hasíka se už teď, moc těšíme a děkujeme pořadatelům.

 

Fotogalerie : Hasíkovo dobrodružství - archiv SDH Votice