Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pálení čarodějnic v Soběslavi

11. 5. 2014

 Mladí hasiči pálili čarodějnice v Soběslavi

Kroužek mladých hasičů SDH Votice se již tradičně vypravil ve dnech od 25. - 27. dubna 2014 do kempu Svákov v Soběslavi. Tak jako každým rokem zažili mladí hasiči, při víkendové akci, spoustu zábavy, soutěží a úkolů v přírodě, noční bojovku či lampionový průvod. Nechyběl ani úklid tábořiště a lesních cest, které byly znečištěny vandaly. Děti se také vydaly na průzkum nové rozhledny, která vyrůstá nedaleko tábořiště a bude z ní opravdu krásný výhled. Vrcholem víkendového pobytu bylo samozřejmě pálení čarodějnice, kterou si děti samy vyrobily. Počasí se velmi vydařilo, děti si společně s dalšími členy SDH Votice užili krásný víkend v přírodě a zahájili tak přípravy na letní hasičský tábor, na který se všichni moc těší.

 

Náhledy fotografií ze složky Čarodějnice Soběslav 2014