Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky - odznaky odbornosti 2017

29. 3. 2017

Mladí hasiči splnili zkoušky odbornosti na výbornou

Během zimních měsíců votičtí mladí hasiči nezaháleli. V prostorách tělocvičny ZŠ Votice poctivě trénovali na jarní kolo hry Plamen, soutěžili, hráli hry, posilovali kondici i vytrvalost. A protože správný hasič musí mít v souladu tělo i mysl, učili se i odborným znalostem. V úterý 14.4 pak plnili zkoušky před komisí OSH Benešov, která přijela do votické hasičárny. Zkoušek se účastnilo 8 dětí a všichni úspěšně splnili. Odznak odbornosti Preventista junior získal Matyáš Kunt, Vojta Mudra, Karel Horešovský, Václav Horešovský, Adéla Zvelebilová, Filip Mazáč a odznak Kronikář získala Viktorie Votrubová a Linda Lhotáková. Všem mladým hasičům gratulujeme.

 

Náhledy fotografií ze složky Odznaky odbornosti 2017