Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. ročník soutěže "Do zatáčky" v netradičních požárních disciplínách o putovní pohár Autoservisu Pešata

10. 9. 2015

V sobotu 29. srpna 2015 se v areálu hasičského domu ve Voticích konal I. ročník soutěže "Do zatáčky" v netradičních požárních disciplínách o putovní pohár Autoservisu Pešata. Do soutěže se přihlásilo celkem 10 družstev. Soutěž se skládala z netradiční štafety a z ještě více netradičního požárního útoku. Na závěr soutěže byla pro soutěžní družstva připravena mimosoutěžní oddechová disciplína, která obnášela střílení míčků velkým prakem a následného chytání.

V této soutěži se naše družstvo mužů umístilo na 1. místě a družstvo žen na 2. místě.

Fotogalerie : 

Soutěž "Do zatáčky", archiv SDH Votice

Soutěž "Do zatáčky", Michaela Šárová, SDH Votice

Soutěž "Do zatáčky", Lenka Halašková, SDH Jankov