Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž ve vyprošťování raněných osob - Votice 22.6. 2013

9. 7. 2013

Dne 22.6. proběhla soutěž ve vyprošťování raněných osob z havarovaných automobilů v rámci oslav 140. výročí založení SDH Votice. Soutěže se zúčastnilo sedm družstev z celé České republiky, která se při samotném klání jevila jako velice vyrovnaná a o umístnění rozhodl čas soutěžních pokusů. Díky vstřícnosti města se mohla soutěž uskutečnit na náměstí ve Voticích, kde zároveň proběhlo několik doprovodných akcí a k poslechu a k lepší náladě hrálo oblíbené regionální rádio Blanik. Díky patří sponzorům, Městu Votice, členům SDH Votice, členům SDH Martinice, rozhodčím, členům SDH Budením a prostě všem, kteří se na akci podíleli.

Výsledky soutěže ve vyprošťování :

1. JSDH Votice                                                                   357

2. JSDH Šenov                                                                   354

3. JSDH Hradec Králové - Plačice                                  352

4. JSDH Opatovice                                                             337

5. JSDH Zbiroh                                                                   321

6. JSDH Řeporyje                                                               312

7. JSDH Kralovice                                                                 N