Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel - O pohár starosty města Kralovice

12. 9. 2016

V sobotu 10. září 2016 se naše soutěžní družstvo VZOHV ( vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel ) zúčastnilo soutěže " O pohár starosty města Kralovice " ( Plzeňský kraj). Soutěže se zúčastnilo celkem 8 družstev ( 7 z Plzeňského kraje a družstvo z Votic za Středočeský kraj). Rozhodčí v této soutěži byli profesionální hasiči a členové ČAHD.
V této soutěži jsme se umístili na 1. místě.

Složení soutěžního teamu :

Petr Štěpánek - vedoucí teamu

Martin Rataj - velitel družstva

Miloš Rataj - hasič

Michal Čmiel - hasič

Tomáš Kořínek - zdravotník

 

Fotogalerie : Soutěž VZOHV - O pohár starosty města Kralovice, autor : Petr Štěpánek, SDH Votice