Jdi na obsah Jdi na menu
 


THL- Tage 2019 - Rohrbach

Jednotka SDH Votice se zúčastnila ve dnech 20.9.-21.9. 2019 v Rakouském městě Rohrbach mezinárodní soutěže ve vyprošťování raněných osob z havarovaných vozidel (THL-TAGE 2019) Ve složení: Velitel družstva Martin Rataj, Technici Miloš Rataj, Michal Čmiel, Jaroslav Čížek, Zdravotníci Tomáš Kořínek, Pavel Rill, Doprovod Ondřej Dohnal, Překladatel pro jazykovou bariéru družstva Martin Procházka, V konkurenci 41 mezinárodních družstev kde jsme se umístili ve zlaté skupině z 294 body. Konkurence byla veliká a bodové rozdíly minimální. Tímto nesmíme zapomenout a poděkovat SDH Votice, Městu Votice, Wifcom a.s, ZEN REAL s.r.o, Imaginox a.s, Penzion u modré kočky-Luboš Mudra, Vision Czech republić, Rancherské speciality z Jestřebic a ostatním bez jejich pomoci a podpory bychom nemohli prezentovat Město Votice a SDH-VOTICE na mezinárodní soutěži ve vyprošťování raněných osob z havarovaných vozidel.