Jdi na obsah Jdi na menu
 


VFDU RESCUE CHALLENGE 2017

14. 6. 2017

VFDU RESCUE CHALLENGE 2017

Ve dnech 9. – 11. června 2017 soutěžní družstvo SDH Votice reprezentovalo české dobrovolné hasiče na nejvyšší evropské soutěži VFDU RESCUE CHALLENGE ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel, které se konalo v německém Bernburgu. Soutěž se hodnotila podle pravidel WORLD RESCUE ORGANIZATION, které jsou naprosto odlišné od pravidel podle kterých se hodnotí soutěže v České republice. Soutěžní družstvo absolvovalo soutěžní pokusy STANDARD ( 20 minut ) a RAPID (10 minut). V obrovské konkurenci družstev z Německa, Rakouska, Lucemburska  a Francie jsme se umístili na 9. místě z 14 družstev a od 3. místa nás dělilo pouhých 100 bodů.

cimg2573.jpg

Složení soutěžního družstva : Petr Štěpánek – vedoucí teamu, Zuzana Malypetrová – překladatelka, Martin Rataj – velitel družstva, Tomáš Kořínek – zdravotník, Pavel Rill – 2. zdravotník, Miloš Rataj – strojník, Michal Čmiel – hasič, Jaroslav Čížek – hasič.

cimg2532.jpg

Fotogalerie : VFDU RESCUE CHALLENGE 2017, archiv SDH Votice

Sponzoři soutěžního družstva VZOHV SDH Votice : WIFCOM a.s. , ZEN REAL s.r.o., IMAGINOX a.s. , Penzion – Restaurace U Modré kočky – Luboš Mudra, JAMA šrot s.r.o.  

cimg2531.jpg